piątek, 14 marca 2014

Masuje i peelinguje :)


   Witajcie :) Zamawiając kosmetyki przez internet wpadł mi w oko.. mały masażer peelingujący do twarzy, z firmy Ebelin. Kolor oczywiście zachęcił mnie do kupna.


Masażer peelingujący poprzez delikatne włoski ma likwidować obumarły naskórek. Codzienne używanie dobrze wpływa na nasze ukrwienie skóry i przy okazji relaksuje. Wykonany jest z satyny i bawełny. Ma delikatne wypustki i nie powoduje podrażnień. Jest mały, nie wypada z rąk przy masowaniu twarzy. 


 
Używam go z delikatnym żelem do mycia twarzy. Buzia od razu wygląda lepiej i po takim oczyszczaniu twarzy jestem odprężona. Skóra wydaje się być gładsza, jaśniejsza. Masaż nic nie boli i nie uczula. Będzie ciekawym rozwiązaniem dla osób, które nie lubią tradycyjnych peelingów. Czyści się go łatwo oraz szybko wysycha. Można delikatnie przetrzeć ściereczką i nic się z nim nie stanie. 
Opakowanie, w którym do nas przychodzi jest praktyczne. Z boku jest suwak i jak gdzieś wyjeżdżamy mamy pokrowiec na masażer. Cena na allegro ok: 13,50 zł. Podsumowując jestem z niego zadowolona - POLECAM :) 

Dajcie znać czy macie taki masażer i jak się u Was sprawdza?

                                                                                                                                                               Inez


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz