piątek, 20 czerwca 2014

Maska do twarzy z kompleksem algowym do cery normalnej - BingoSpa


Witajcie. W dalszym ciągu trwa tydzień maseczkowy z Kosmetyki Pani Domu . Dzisiejszy post będzie o maseczce z BingoSpa, która ma za zadanie oczyszczać i nawilżać Naszą twarz. 

Opis producenta:
Nawilżanie jest jednym z podstawowych etapów każdej odmładzającej kuracji kosmetycznej. Woda jest najważniejszym składnikiem tkanek i jest szczególnie istotna dla zachowania dobrej kondycji skóry. Zdrowa skóra zawiera ok. 70% wody w najgłębszych warstwach skóry właściwej i 13% w powłoce zewnętrznej warstwy rogowej. Maseczka algowa do twarzy BingoSpa zawiera kompleks algowy z pięciu najefektywniejszych alg i kolagen.
Wykorzystanie substancji aktywnych zawierających aminokwasy, cukry i niektóre minerały, pomaga zachować właściwy poziom nawilżenia powierzchniowego i tym samym dostarcza niezbędnych substancji dla przywrócenia równowagi wodnej oraz dla utworzenia filmu ochronnego na skórze.
Sole mineralne a szczególnie jod, stymulują ogólny metabolizm i powodują wzrost wymiany osmotycznej przyczyniając się tym samym do wyeliminowania nadmiaru płynów.
Sposób użycia: nanieść maseczkę na oczyszczoną skórę twarzy, szyi i dekoltu omijając okolice oczu. Pozostawić na ok. 15 minut, po czym zmyć letnią wodą. Dla uzyskania najlepszych efektów stosować 2-3 razy w tygodniu.


Cena: 10 zł / 120g


Moja opinia:
Opakowanie to plastikowy słoiczek. Szata graficzna prosta. Konsystencja maseczki jest żelowa, przezroczysta. Zapach jest intensywny, ale ładny. Pojemność produktu jest jak dla mnie duża i bardzo wydajna. Nakładam maseczkę pędzelkiem, niewielka ilość wystarcza na twarz, szyję i dekolt. Nie mam żadnych problemu ze zmywaniem jej. Po nałożeniu maseczki czuje fajne ochłodzenie i orzeźwienie (nie wiem czy tylko ja tak mam?). Cera jest nawilżona, miła w dotyku. U mnie efekt oczyszczania nie jest powalający, ale nie używam jej tak, jak zaleca producent (czyli 3 razy w tygodniu).


Inez
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz